Kvalita - Štýl - Rýchylosť - profesionalita

O nÁS

Konateľ spoločnosti Ladislav Jaroš o tom, ako treba jednoducho začať.

Atipic interier design vyrába kvalitný nábytok a venuje sa  zariaďovaniu bytových, nebytových interiérov i exteriérov už od roku 2003. Vybrali si u nich nielen tí, ktorých oslovil moderný dizajn, ale aj tí, ktorí majú radi klasický štýl.

Pri svojej práci využívajú všetky dostupné a hlavne kvalitné materiály, s použitím tých najrôznejších systémov. Inšpiráciu v nových trendoch zbierajú navštevovaním nábytkárskych výstav na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Predstavu o novom interiéri alebo exteriéri, ešte pred samotnou realizáciou zhmotnia pomocou vizualizácie. Architektka a dizajnéri štúdia spoločnosti, vždy ochotne poradia vo výbere materiálov a zladia celý interiér, alebo exteriér do priestoru.

Následne uvedú do pohybu celú radu  kvalitných strojov. Spolu s tímom skúsených pracovníkov odštartujú proces výroby. Technické výkresy sa vďaka špičkovému výrobnému programu TurboCAD premenia na čiarové kódy, ktoré ukrývajú presné informácie pre výrobu jednotlivých dielov. Vo chvíli, ako ich prečíta skener CNC nárezového centra značky Homag, začína cesta k novému nábytku naberať presné línie.

3400

projektov

1000+

SpokojnÝCH zákazníkov

17

rokOV skúseností